ÚvodKatalog umožňuje vyhledávání katalogových listů přístrojů abecedně řazených v 5-ti tématických okruzích – skupinách.Průvodce – je pomocník, který Vás pomocí jednoduchých otázek navede na požadovaný katalogový list přístroje. CeníkNovinky
  Switch to english version   Napište nám...  
     
  Ceník
Zobrazit další podrobnosti.
Typ Vyobrazení Popis
Zobrazí detaily přístroje KR100GF-T KR100GF-T
 
 
Přenosný detektor KR100GF-T je určen pro měření koncentrací CH4 (nebo dalších hořlavých plynů s užitím přepočtového koeficientu) a vyhledávání netěsností na plynových potrubích (hořlavé plyny). Je osazen širokospektrálním senzorem, který umožňuje nastavení aktuální koncentrace jako „nulové pozadí“ a přístroji tak dává možnost reagovat na zvyšující se koncentraci, tzn. dokáže lokalizovat místu jeho úniku.
 
Typ Vyobrazení Popis
Zobrazí detaily přístroje UG-4 UG-4
 
 
Vzorkovač UG-4 je určen pro detekci kouře ve VZT potrubí – zajišťuje přísun měřeného vzorku vzduchu z VZT potrubí k detektoru kouře v něm umístěném.
Vzorkovač UG-4 (dále jen UG-vzorkovač) se skládá ze dvou částí:
1. Plastového pouzdra se dvěma průhlednými plastovými víky. Do plastového pouzdra se umisťuje detektor kouře (detektor kouře není součástí dodávky UG-vzorkovače).
2. Venturiho trubice (Al) umožnující optimální přísunu měřeného vzorku do plastového pouzdra s detektorem kouře
Plastové pouzdro umožňuje mechanické upevnění i elektrické připojení zvoleného detektoru kouře. Venturiho trubice je speciálně konstruovaná pro zajištění optimálního přísunu měřeného vzorku k detektoru kouře. Podmínkou pro umožnění optimálního přísunu vzorku k detektoru kouře je i dodržení požadované rychlosti proudění vzduchu ve VZT, které je pro uvedený systém následující: v = 0,5m/s ÷ 20m/s
UG-vzorkovač se používá společně s nadstavbovou řídící jednotkou k ovládání akustické či optické signalizace, nebo k ovládání větrání VZT apod.
 
 
  KR Protect ©2007